Спеціальні потреби

Янукович друкує коментар у Вашингтон пост


Україну не розуміють у західних столицях. Про це стверджує прем'єр-міністр України Віктор Янукович у коментарi, надрукованому сьогодні в американській газеті Вашингтон пост.

Зокрема він зазначив, що Україна прямує на зближення з європейськими країнами, як також і з усіма європейськими та євроатлантичними інститутами. Посилаючись на підписаний у серпні Універсал національної єдності, Янукович вказав на спільне бачення ним і президентом Ющенком стратегічного розвитку України. Так, зокрема, у сфері економічних реформ першим кроком має стати вступ України до Світової організації торгівлі.

За словами прем'єра, Україна буде дедалі більш тісно співпрацювати з НАТО, однак вступить до цієї організації лише за результатами всеукраїнського референдуму. Також Віктор Янукович наголосив на багатокультурній, багаторелігійній та багатомовній природі українського суспільства, порівнявши його з швейцарським та канадським. Він зазначив, що українці, які говорять російською, включаючи його самого, не є від того більш проросійськими - адже це просто їх рідна мова.

XS
SM
MD
LG