Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Міністри-“нашоукраїнці” йдуть у відставку


Міністри-“нашоукраїнці” написали заяви про відставку. Серйозні зміни очікуються і в керівництві президентської партії: з”їзд НСНУ 21-го жовтня обіцяє привести до керма нових людей. Кажуть, що кадрове “перезавантаження”, пов`язане з переходом Нашої України в опозицію.

“Нашоукраїнці” в уряді Януковича готові хряснути дверима. Як повідомило джерело, близьке до Нашої України, заяви написали усі: не тільки міністри, що пройшли в уряд за партійною квотою Нашої України - Лиховий, Поляченко, Павленко і Зварич, але й “квотники” президента – міністр закордонних справ Борис Тарасюк, міністр оборони Анатолій Гриценко, а також міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Заяви, за повідомленням джерела, передані лідерові фракції Наша Україна Роману Безсмертному.

Пізніше, однак, інформація була відкоригована. Міністр оборони Анатолій Гриценко ніякої заяви не писав і тим більше не передавав її лідеру фракції Наша Україна. Слова міністра процитувала прес-служба. Керівник оборонного відомства нагадав, що може піти у відставку лише у двох випадках: якщо вирішить так сам або якщо таке рішення ухвалить президент України.

Чи всі “помаранчеві” міністри залишать біло-блакитний уряд, з`ясується у вівторок. Цього дня Наша Україна з трибуни парламенту офіційно оголосить про перехід в опозицію і відкличе “своїх” з Кабінету. Про це заявив на брифінгу після закінчення засідання фракції її лідер Роман Безсмертний. Рішення прийнято, -- сказав Безсмертний, -- і відповідні заяви міністрів уже зібрані:

«Тепер мова йде про те, щоб остаточно вирішити питання долі міністрів, які в уряді за квотою Нашої України. Що стосується міністрів, які відповідно до повноважень по Конституції подані президентом, то це справа президента, і до них ми ніяких претензій не маємо».

На брифінгу Безсмертний також повідомив журналістів, що зініціював позачерговий з`їзд Нашої України. Як він підтвердив, на з`їзді, що відбудеться в суботу 21 жовтня, переобиратимуть керівні органи партії. Раніше голова виконкому НСНУ Микола Катеринчук висловлював думку про те, що все партійне керівництво має змінитись, а до керма президентської партії повинні прийти нові люди, які будуть кориснішими для президента і суспільства.

Чи Наша Україна, перейшовши в опозицію та змінивши свій керівний склад, об`єднається з нині діючою парламентською опозицією в особі БЮТ? Відповідаючи на це запитання журналістів, лідер фракції Безсмертний заявив: наразі переговори не ведуться.

XS
SM
MD
LG