Спеціальні потреби

Актуально

У В'єтнамі обговорюють питання вільної торгівлі

У В'єтнамі розпочалася зустріч міністрів країн Азійсько-тихоокеанського регіону для обговорення шляхів відновлення переговорів щодо глобальної угоди про вільну торгівлю.

Урядовці мають намір просунутись у переговорах ще до того, як лідери їхніх країн зберуться у суботу на саміт організації Азійсько-тихоокеанського економічного співробітництва. Голова Світової організації торгівлі приєднався до міністрів з метою сприяння відновленню переговорів про вільну торгівлю - так званого раунду Доха. Ці переговори були зірвані у липні внаслідок того, що США і Європейський Союз не дійшли згоди щодо зменшення фермерських субсидій та тарифів на імпортовану продукцію.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG