Спеціальні потреби

Актуально

У Каліфорнії помер відомий голівудський режисер

Відомий американський режисер Роберт Алтман помер у віці 81 року. Його кіно-режисерська компанія сьогодні повідомила, що Алтман помер в одній з лікарень Лос-Анджелеса у понеділок уночі.

Про причини смерті наразі незнають, але відомо, що у режисера постійно хворіло серце, а у 90-х роках йому навіть зробили пересадку цього органу. За свою кар'єру Алтман п'ять разів номінувався на престижну Академічну нагороду як кращий режисер, але так ніколи її і не отримав. І лише на початку цього року він удостоївся нагороди за творчі досягнення від Академії Кіномистецтв і Науки. За життя Алтмана знали як сатирика, відомого за новаторський підхід до творення голівудських історій.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG