Спеціальні потреби

Актуально

Прем'єр-міністр Японії планує суттєві зміни

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе повідомив, що планує суттєво змінити систему освіти країни та її Конституцію, щоб допомогти Японії позбутися свого поствоєнного менталітету.

У своїй політичній промові до парламенту Абе сьогодні заявив, що його ціллю є перетворення Японії на красиву і достатньо сильну країну, яка б достойно прийняла виклики і пройшла випробування в наступні 50 - 100 років. За словами Абе реформа освітньої галузі є пріоритетною в цьому році. Він закликав законодавців вдатися до кроків, покликаних сприяти патріотизму, покращувати академічну успішність і викорінювати таке поняття, як хуліганство у школах.

Абе також повторив свої наміри щодо внесення змін до Конституції країни, що дозволить японській армії брати активнішу участь у міжнародних миротворчих місіях. Прем'єр також зобов'язався посилити союз Японії та США. Сіндзо Абе сподівається на покращення його рейтингу серед пересічних японців, який після кількох гучних скандалів навколо високопосадовців його уряду значно впав.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG