Спеціальні потреби

Актуально

У Конгресі закінчуються триденні дебати

Палата представників Американського Конгресу, як очікується, має схвалити незобов'язуючу резолюцію, яка не дозволить Президенту Бушу розгорнути додаткові понад 20 тисяч солдатів в Іраку.

Цим голосуванням закінчаться триденні дебати з цього питання. Демократи говорять, що збільшення кількості американських військ все одно не зупинить міжетнічного та міжконфесійного насильства, що триває в Іраку. Натомість республіканці говорять, що передчасне виведення американських сил з Іраку буде крахом не лише для США, але й для Близького Сходу.

Втім 11 республіканців – членів Палати представників вже заявили, що вони приєднаються до позиції демократів під час голосування за резолюцію. Тим часом, лідер більшості в Сенаті Геррі Рід призначив голосування вже на суботу. Нагадаємо, раніше опозиційні республіканці заблокували голосування щодо такої не зобов'язуючої резолюції.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG