Спеціальні потреби

Актуально

Жінки заробляють на 20% менше, ніж чоловіки

Нове дослідження, яке провела Американська асоціація жінок в університетах, доводить, що жінки все ще продовжують заробляти менше, аніж чоловіки. І це навіть тоді, коли рівень освіти серед жінок зростає і вони працюють в одних із чоловіками галузях.

Сьогодні понад половини всіх студентів американських навчальних закладів – дівчата. І майже половина серед всіх здобувачів дипломів з права, бізнесу та медицини – жіночої статі. Нове дослідження свідчить, що вже через рік після закінчення університету, жінки заробляють на 20% менше, ніж чоловіки. А після десяти років різниця збільшується до 31%.

Співавтор дослідження Джуді Ґолдберг каже: “Ця для мене стало несподіванкою. Я вважала, що це вже не є проблемою для молодих жінок, які тільки розпочинають свою кар’єру. Я думала, що це стосується покоління моєї мами та бабусі”.

Дослідження каже, що жінки дорого платять за переривання кар’єри у зв’язку із народженням дитини. Також жінки частіше за чоловіків обирають працю в неприбуткових організаціях, де зазвичай платять менше, ніж у бізнесі. Правозахисники вважають, що частиною проблеми все ще залишається дискримінація за ознакою статі.

Евелін Мерфі очолює неприбуткову організацію у штаті Масачусетс, яка бореться з дискримінацією на місці праці. Мерфі їздить країною, навчаючи жінок як домогтися того, щоб отримувати рівну з чоловіками платню. Для цього жінки мусять не соромитися просити у своїх працедавців більшу платню, - каже вона. А якщо це не спрацьовує, слід звертатися до організацій, які борються з дискримінацією за ознакою статі.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG