Спеціальні потреби

Актуально

На виступи Буша із опозиційними гаслами не впускають

Донедавна секретна інструкція Білого дому, про те як діяти з учасниками протестів, що приходять на публічні заходи за участю Президента США була оприлюднена на сторінках столичної “Вашингтон Пост”. Інструкцію було видано ще 2002-го року під грифом таємно. У ній до деталей розписано, що повинні робити організатори заходів, служби безпеки і поліція, щоб обмежити доступ демонстрантів у місця де перебуває глава держави.

Таємна інструкція Білого дому була розсекречена за рішенням суду у справі за позовом двох громадян США, яких 2004-го року арештували за те, що вони прийшли на виступ Джорджа Буша у майках з антипрезидентськими гаслами і відмовилися їх прикрити.

Відповідно до інструкції на заходи за участю президента повинні допускати лише тих, хто отримав спеціальні квитки від організаторів. Всіх запрошених мають обшукати перед входом і вилучити усі плакати опозиційного характеру і транспаранти. Якщо демонстранти почнуть викрикувати антипрезидентські гасла, то їх повинні вчасно перекрикувати спеціально залучені до заходів волонтери, розміщені у стратегічних місцях серед натовпу. Вони повинні мати в руках великі плакати зі схвальними написами, щоб у разі чого загородити ними невдоволених.

Крім того, організатори зустрічі повинні забезпечити, щоб у найближчих рядах сцени перебували люди які, як там сказано, найбільш яскраво висловлюють свою підтримку президенту.

Інструкція також наполегливо радить місцевій поліції виділяти для демонстрантів такі території, які були б подалі від місця перебування президента чи навіть від маршруту його пересування.

Головне, щоб учасники акцій протесту не потрапляли у поле зору президента чи відеокамер. Якщо демонстранти прориваються за межі відведеної їм території, їх треба відтіснити, каже інструкція, але при цьому уникати фізичного контакту.

“Вашингтон пост” каже, що застосування технологій, описаних в цій інструкції, можна було неодноразово спостерігати протягом шести з половиною років президентства Джорджа Буша.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG