Спеціальні потреби

Актуально

У Німеччині арештовано трьох осіб за планування терактів

У Німеччині арештовано трьох осіб за звинуваченнями у плануванні терористичних нападів на міжнародний аеропорт у Франкфурті та військово-повітряну базу США в містечку Рамштайн.

Як повідомила Генеральний прокурор Німеччини Моніка Гармс, у підозрюваних виявлено велику кількість вибухової речовини. Потенційними об'єктами нападу мали стати дискотеки, бари та аеропорти, які люблять відвідувати громадяни США.

Представник Білого дому заявив, що арешти є підтвердженням небезпеки тероризму і наголосив на готовності Америки боротися з цією загрозою. За даними німецької сторони, затримані особи – двоє громадян Німеччини та громадянин Туреччини – пройшли підготовку в пакистанському таборі угруповання “Ісламський союз Джигаду”, що пов'язане з мусульманськими організаціями в Узбекистані.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG