Спеціальні потреби

Актуально

Розпочалася конференція з проблем кліматичних змін

У Вашингтоні розпочалася конференція з проблем кліматичних змін. Серед представників країн Азії та Європи участь у ній бере також українська делегація.

Зустріч відкрила Державний секретар США Кондоліза Райс. У своїй промові вона наголосила, що Сполучені Штати підтримують ініціативи ООН стосовно захисту навколишнього середовища, але водночас Адміністрація Буша вважає не ефективними існуючі глобальні підходи до контролю викидів парникових газів, що спричинюють глобальне потепління. На її думку, кожна країна повинна самостійно встановлювати правила контролю за викидами в атмосферу шкідливих газів, враховуючи при цьому свої потреби і розвиток.

На погляд оглядачів, дводенна конференція у Вашингтоні обмежиться лише рекомендаціями. Жодних зобов'язуючих рішень на ній прийнято не буде.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG