Актуально
У США шалено зростає популярність комп’ютерних ігор
Місто Сіетл, що на північному заході США – є гайтек-столицею країни. Саме тут розташована штаб-квартира корпорації “Майкрософт”. А останнім часом у цьому місті стрімко почала розвиватися індустрія комп’ютерних ігор. Нові покоління відеоігор допомагає створювати молоде покоління прихильників комп’ютерних ігор із Сіетла.
Покоління, яке виросло на комп’ютерних іграх, ця багатомільярдна індустрія їх створення вабить як справжній магніт. Ґі Шагін студент з Лівану мріє стати частиною цього процесу:
“Ще змалечку ми обожнювали комп’ютерні ігри. Ми постійно чекали на нові ігри та нові моделі приставок. Ще в школі я почав замислюватись над тим, які ігри своєї мрії я хотів би зробити”.
Шагін здобуває диплом магістра в інституті цифрових технологій Діжді Пен у Сіетлі, навчальному центрі, де до комп’ютерних розваг ставляться з усією серйозністю. Клод Комейр президент інституту. Він гордиться, що в його закладі вивчається мистецтво та наука комп’ютерних симуляцій:
“Іншими словами, ми акцентуємо увагу на мистецтві та науці створення ігор і кіно, чи інших сфер де це потрібно, включаючи аеронавтику, автомобільну промисловість тощо”.
Розробники ігор працюють у таких місцях, як он-лайн розважальна студія “Соні” в Сіетлі. Компанія створює віртуальний світ в Інтернеті, де одночасно грають тисячі людей. Розробник Мет Уілсон каже, що в його світі зустрічаються люди будь-якого віку:
“Це і бабусі, і малі діти. Коли ти он-лайн, ти можеш грати з 16-річним підлітком, який зрештою командує твоїми діями під час віртуального бою. І часто це вражає”.
Інша компанія “Поп Кеп” розробляє менш складну гру, орієнтовану на ширшу аудиторію. Розробники гри самі є молодими і активними людьми і ігри є частиною їхнього повсякденного життя, вони грають часом і під час обідньої перерви. Представник компанії Ендрю Штейн зазначає: “Це щоб люди могли відпочити після важкої праці. І одночасно, це підживлює їхню винахідливість і сприяє розумінню між ними. Вони проводять разом час і на роботі, і після неї”.
Штейн говорить, що створювати ігри – це задоволення і, одночасно, прибутковий бізнес. Про те, що цей бізнес активно розвивається і є прибутковим свідчить той факт, що продажі комп'ютерних ігор у США у вересні цього року зросли на 75% порівняно з вереснем минулого року. Лише за цей один місяць американці витратили на ігри та ігрові приставки мільярд 360 мільйонів доларів. Левову частку цих грошей заробили компанії “Макрософт” і “Нінтендо”.
Всі новини дня
Історія українки, якій аплодував канадський парламент, Джастін Трюдо і Джо Байден. Відео
Під час виступу Джо Байдена та Джастіна Трюдо перед спільною сесією канадського парламенту прем’єр-міністр Канади звернув окрему увагу на одну із гостей засідання.
- Голос Америки
Байден доручив збільшити виробництво друкованих плат, що використовуються і на війні в Україні

Президент США Джо Байден у понеділок доручив виділити 50 млн доларів на виробництво друкованих плат у США і Канаді, які можуть використовуватися, зокрема і під час війни в Україні. Про це повідомляє агенція Reuters.
У коментарі про це рішення, опублікованому на сайті Білого дому, Джо Байден зазначив, що такі технології є важливими для національної оборони США. «Я вважаю, що дії щодо збільшення внутрішніх виробничих потужностей для друкованих плат ... необхідні для запобігання нестачі промислових матеріалів або критично важливих технологічних елементів, які серйозно підірвуть потенціал національної оборони», - заявив Байден.
Також у заяві йдеться, що без відповідних дій президента "не можна очікувати, що промисловість Сполучених Штатів своєчасно забезпечить необхідні промислові ресурси, матеріали або критично важливі технології."
Як зазначає Reuters, друковані плати використовуються в ракетах і радарах, а також в електроніці, яка застосовується в енергетиці та галузі охорони здоров'я.
У коментарі агенції юрист із державних контрактів компанії McCarter & English заявив, що такий крок президента США прискорить контракти "за рахунок оптимізації та визначення пріоритетів у процесах закупівель для цих критично важливих технологій, які використовуються на різних театрах воєнних дій в усьому світі, зокрема, в діючому конфлікті в Україні."
Дивіться також:
- Голос Америки
Голлівудська зірка і посол Доброї Волі ЮНІСЕФ Орландо Блум - в Україні. Відео
Голлівудська зірка і посол Доброї Волі дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ, Орландо Блум, - в Україні.
- Голос Америки
Як в США та інших країнах світу реагують на заяви Путіна про розміщення ядерної зброї у Білорусі. Відео
"Відчайдушним намаганням Путіна та Лукашенка створити ще одну хвилю дестабілізації в Європі" назвали в Литві плани Росії розмістити ядерну зброю на території Білорусі.
У Німеччині обшукали будинок пари, яка збирала гроші для допомоги російській армії в Україні

У Німеччині правоохоронці провели обшук в будинку пари проросійських активістів. Як повідомляє видання Reuters із посиланням на німецьку прокуратуру, шукали докази закупівлі радіотехніки для російських військових.
У січні видання Reuters повідомило, що Макс Шлунд та його партнерка Олена Колбаснікова збирали в Німеччині пожертви й передавали їх на російських військових, що воюють в Україні. Ці кошти призначались на закупівлю солдатам рацій, навушників і телефонів, що є всупереч санкціям Євросоюзу, де заборонене постачання або фінансування закупівлі певних товарів для російської армії, зокрема радіотехніки.
За німецьким законодавством, порушення санкцій передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років, повідомляє Reuters.
Після обшуку правоохоронці вилучили у пари комп’ютери та письмові документи, повідомив представник прокуратури Кельна Ульф Віллун.
Прокуратура має визначити, чи порушили Шлунд та Колбаснікова німецьке законодавство про зовнішню торгівлю та платежі, де прописані міжнародні санкції, та чи діяли вони всупереч кримінальному кодексу Німеччини, який передбачає покарання за схвалення злочинні дії.
Reuters із посиланням на німецькі ЗМІ повідомляє, що раніше пара демонструвала символ Z та поширювала інформацію про набір до військових контрактників у Росії.
Раніше Колбаснікова називала повідомлення Reuters про збір коштів для російських солдатів "брехнею та провокацією".
У соціальних мережах у понеділок вона заявила, що вважає дії німецької влади «беззаконням». Жінка закликала прихильників приєднатись до протесту в Кельні 29 березня проти так званої "русофобії".
Раніше цього місяця МЗС Росії називало Колбаснікову жертвою переслідувань з боку німецької влади.
Форум