Спеціальні потреби

Актуально

Триває зустріч Президента США і Канцлера Німеччини

Президент США Джордж Буш приймає сьогодні Канцлера Німеччини Анґелу Меркель на своєму ранчо у штаті Техас. Обидва лідери, як очікується, обговорять дедалі зростаюче протистояння з Іраном через його атомну програму.

Наразі Сполучені Штати наполегливо вимагають застосувати черговий пакет санкцій до цієї ісламської республіки, яка не пішла на поступки західним країнам, що вимагали від Ірану припинити процес збагачення урану.

Крім всього іншого Буш і Меркель планують обговорити ситуацію в Афганістані, Іраку, на Близькому Сході, кліматичні зміни та глобальну торгівлю. Візит німецького лідера відбувається фактично одразу після першого офіційного приїзду у США Президента Франції Ніколя Саркозі.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG