Спеціальні потреби

Актуально

Росія звинуватила США у впливі на рішення ОБЄС

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Сполучені Штати в тому, що Вашингтон порадив ОБСЄ відмовитися від спостереження за проведенням парламентських виборів у Росії. Організація з безпеки та співробітництва в Європі пояснила свою відмову спостерігати за виборами другого грудня тим, що Москва відмовилась вчасно прийняти спостерігачів і співпрацювати з ними.

Під час зустрічі з молоддю у Санкт-Петербурзі Володимир Путін заявив, що має інформацію, за якою, Державний департамент США начебто порадив ОБСЄ не надсилати спостерігачів до Росії. Москва візьме цю інформацію до уваги коли у майбутньому матиме справу з Вашингтоном, – попередив Путін.

Тим часом речниця ОБСЄ заперечила ці звинувачення. За її словами, рішення ОБСЄ приймають всі 56 членів цієї організації, а не одна країна. ОБСЄ стверджує, що Москва затягнула процес видачі віз спостерігачам, а з поданих 400 заявок на отримання візи задовольнила лише 79.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG