Спеціальні потреби

Актуально

Росія звинуватила США у впливі на рішення ОБЄС

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Сполучені Штати в тому, що Вашингтон порадив ОБСЄ відмовитися від спостереження за проведенням парламентських виборів у Росії. Організація з безпеки та співробітництва в Європі пояснила свою відмову спостерігати за виборами другого грудня тим, що Москва відмовилась вчасно прийняти спостерігачів і співпрацювати з ними.

Під час зустрічі з молоддю у Санкт-Петербурзі Володимир Путін заявив, що має інформацію, за якою, Державний департамент США начебто порадив ОБСЄ не надсилати спостерігачів до Росії. Москва візьме цю інформацію до уваги коли у майбутньому матиме справу з Вашингтоном, – попередив Путін.

Тим часом речниця ОБСЄ заперечила ці звинувачення. За її словами, рішення ОБСЄ приймають всі 56 членів цієї організації, а не одна країна. ОБСЄ стверджує, що Москва затягнула процес видачі віз спостерігачам, а з поданих 400 заявок на отримання візи задовольнила лише 79.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG