Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон зустрілася з виборцями Вірджинії


У кампанії Гілларі Клінтон відбулася заміна головного менеджера. Її табір заперечує, що причина цього – поразки цих вихідних у штатах Луїзіана, Небраска, Вашингтон, Мейн, а також на Віргінських островах. Втім, важко не погодитися з тим, що саме зараз Гілларі Клінтон втрачає лідируючу позицію Бараку Обамі. Згідно з підрахунками каналу CBS, Барак Обама вже лідирує за кількістю делегатів. У вівторок попередні вибори відбудуться в штатах Вірджинія, Меріленд та округ Колумбія. Напередодні відбулася зустріч Гілларі Клінтон з виборцями Вірджинії.

Передбачалося, що вибори в штатах, які відбудуться після супер-вівторка особливої ваги не матимуть. Адже переможець вже мав бути відомий. Втім, цього не сталося в демократичному таборі. І тепер обидва кандидати – і Барак Обама, і Гілларі Клінтон – роблять усе можливе, аби привернути мешканців цих штатів.

Зустріч Гілларі Клінтон з виборцями Вірджинії відбувалася у спортзалі однієї з середніх шкiл міста Арлінгтон. Колишня перша леді затрималася більше ніж на дві години. Втім, на неї ніхто не образився. Протягом цього часу всім присутнім не давали забути, що вони знаходяться у навчальному закладі – грав шкільний оркестр, стрибали дівчата-чірлідери. А ті, хто за браком літ не має права віддати свій голос за улюбленого кандидата на виборчій дільниці, міг зробити це у буквальному сенсі. Тут проводили конкурс на найгучнішого крикуна. Переможець отримав футболку з портретом Гілларі Клінтон.

Під час своєї промови пані Клінтон згадала теми, які найбільш цікавили присутніх. Насамперед вона говорила про освіту, охорону здоров`я та війну в Іраку:

“Я бачу Америку, де публічні школи залишаються високої якості, де вони надають більше можливостей, і де коледж знову є доступним. Я бачу Америку, де кожні чоловік, жінка та дитина має доступну та якісну охорону здоров`я. Ми закінчуємо війну в Іраку та повернемо наші війська та наші гроші назад додому”.

У виборців додалося ентузіазму. Дехто із них поділився своїми думками:

- “Я буду голосувати за неї наступного вівторка. Так само як і моя дружина та друзі”.

- “Я підтримувала її з першого моменту, коли вона оголосила, що буде балотуватися в президенти. Я приїхала з Польщі 11 років тому і зберігала свій польський паспорт. Але два роки тому, коли я зрозуміла, що Гілларі Клінтон буде балотуватися, я набула американське громадянство, аби проголосувати”.

- “Найбільше, що мені сподобалося, як освітянину, це те, що вона готова робити нові речі для шкіл, для вчителів. Ми не хочемо, щоб наші діти були виконавцями тестів. Ми хочемо, щоб вони були зацікавлені в науці, щоб їм подобалося вчитися”.

- “Я маю сина в Іраку та доньку в коледжі. Так що нам дістається зі всіх боків. І я сподіваюся на краще”.

- “Вона приділяє увагу меншинам. І ми - іспаномовне населення – завжди меншина. Я голосую за неї не лише тому, що вона жінка. Але, я завжди казала. Що ми можемо знайти гарного чоловіка на Землі. Але гарна жінка – це подарунок небес”.

XS
SM
MD
LG