Спеціальні потреби

Актуально

У Нью-Делі триває індійсько-африканський саміт

У Нью-Делі у вівторок розпочав свою роботу дводенний індійсько-африканський саміт. І на самому ж початку Індія одразу пообіцяла, що збільшить допомогу африканським країнам і частково зніме торговельні обмеження.

Зокрема індійський прем'єр-міністр Манмоган Сінг заявив, що Індія більш ніж подвоїть свої кредити африканським країнам, а також регіональним економічним групам. Таким чином сума вливань досягне позначки у більш ніж п'ять мільярдів доларів.

Індія неформально змагається з Китаєм за більший вплив на африканському континенті. Китаєві до сьогодні це вдавалося краще. Так, минулого року товарообіг між Китаєм і африканськими країнами склав більше 55 мільярдів доларів у той час, як Індія говорить про товарообіг лише у 20 мільярдів. Наразі на саміт у Нью-Делі приїхали лідери з 14 африканських країн.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG