Спеціальні потреби

Уряд США розпочав грошові виплати в надії пожвавити економіку


До поштових скриньок та банківських рахунків американців почали надходити чеки на суму від 300 до 1200 доларів, залежно від розміру родини та фінансової ситуації, які покликані стимулювати економіку США.

Економісти сподіваються, що додаткові гроші американці витрачатимуть в крамницях. А відтак витрати стимулюватимуть економіку та підштовхнуть її розвиток. Але опитування показують, що третина американців планує відкласти ці гроші. А в крамницях нетерпляче чекають на покупців. Лише факт очікування грошей спонукає чимало людей купувати дорогі товари.

Але Розмарі Сегал не дивиться на дорогі телевізори. Вчитель та одинока матір чотирьох дітей каже, що витратить свої півтори тисячі доларів на предмети першої необхідності:

“Це трохи допомагає. Але в такі часи, коли лише заправити машину коштує 60 доларів, це як крапля в морі”.

Економісти підтверджують, що і як Розмарі, чимало американців значно змінили свої купівельні звички. Це найбільш шокуюча зміна в тому, як американці витрачають гроші, за останні 30 років.

Популярні магазини одягу спостерігають значне падіння обсягу продажів. Загалом магазини нехарчових продуктів переживають найнижчі продажі за останні десять років. Також, американці почали рідше харчувати в ресторанах, а для приготування їжі вдома обирають найдешевші продукти. Навіть споживання алкоголю впало на 11%.

XS
SM
MD
LG