Спеціальні потреби

Актуально

У США звершився саміт Великої двадцятки

У Вашингтоні завершився саміт Великої двадцятки, в якому взяли участь лідери націй, що представляють дев'яносто відсотків світового ВВП та сімдесят відсотків населення світу.

Головною метою саміту був пошук спільних шляхів виходу з нинішньої глобальної економічної кризи. Першочерговим завданням лідери Великої двадцятки назвали стимулювання світового попиту та погодились у наступні 12 місяців не вводити нових торговельних бар`єрів між країнами.

Експерти побоювалися, що саміт може поставити під сумнів принципи теперішньої капіталістичної системи та вільного ринку, і запровадити ширше втручання урядів у ринкові процеси, втім цього не відбулося. Лідери як найбагатших індустріальних країн, так і країн, що розвиваються швидкими темпами - зійшлися на тому, що втручання урядів у економічні процеси повинно залишатися на мінімальному рівні, хоча контроль за цими процесами повинен бути більш жорсткий.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG