Спеціальні потреби

ООН потребує більше грошей для біженців у Пакистані


Об’єднані Нації заявили, що їм потрібно 454 мільйони доларів для надання гуманітарної допомоги майже двом мільйонам людей, переміщених унаслідок боїв пакистанських урядових військ з талібськими бійцями.

Сьогодні ООН оприлюднила термінову заяву і закликала міжнародну громадськість «щедро підтримати» зусилля для допомоги цивільним, які втікають від конфлікту в північно-західному Пакистані.

Координатор ООН з гуманітарних справ Мартин Могванджа заявив, що «масштаби цих переміщень надзвичайно великі - як за обсягами, так і швидкістю - що спричиняє неймовірні страждання».

Впродовж останніх трьох з половиною тижнів, сказав він, спостерігається «найвищий рівень переміщень», які ООН бачили за «останніх понад два десятиліття, будь-де у світі». Це також найбільше переміщення людей за всю історію Пакистану, додав Могванджа.

За повідомленням ООН, вже отримано, або очікується, надходження 88 мільйонів доларів. У результаті цього загальна вартість гуманітарної благодійної операції становитиме 543 мільйони доларів.

Кількість біженців у Пакистані впродовж лише цього місяця зросла до півтора мільйона людей, у додаток до минулорічних майже 500 тисяч людей, які були змушені покинути свої доми.

XS
SM
MD
LG