Спеціальні потреби

Президент Барак Обама відвідає Близький Схід і Європу


Президент Барак Обама відбуває з Вашингтона з п’ятиденними відвідинами Близького Сходу і Європи, в ході яких звернеться з промовою до мусульманського світу і візьме участь у 65-ій річниці відкриття західного фронту в Європі під час Другої світової війни.

Сьогодні ввечері президент відбуде до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда, де завтра матиме зустріч з королем Абдуллою.

Опісля він відвідає Єгипет, де у четвер в Каїрському університеті звернеться з довгоочікуваною промовою до глобальної мусульманської громади. За повідомленням Білого дому, президент Обама підкреслить свою особисту відданість справі покращення американсько-мусульманських відносин по всьому світі.

Згідно з передбаченнями, він говоритиме про ізраїльсько-палестинський конфлікт і порушить питання релігійного екстремізму і насильства в мусульманському світі.

З Єгипту пан Обама відбуде до Німеччини, де матиме зустріч з канцлером Анґелою Меркель та відвідає колишній концентраційний табір в Бухенвальді.

Президент завершить свою подорож у Франції, де матиме зустріч з президентом Ніколя Саркозі та візьме участь у церемонії 65-річчя висадки західних військ у Нормандії.

XS
SM
MD
LG