Спеціальні потреби

Актуально

Роль російсько-китайських відносин у світовій економіці

Президент Росії Дмитро Медведєв під час зустрічі у Москві з китайським президентом Ху Цзіньтао заявив, що фінансова стабільність світу залежить від того, наскільки міцними будуть зв’язки мід Росією та Китаєм.

Зараз Китай є найбільшим торговельним партнером Росії, обігнавши Голландію та Німеччину. Сторони підписали низку контрактів у енергетичній сфері на рекордну суму у 100 мільярдів доларів. Серед них – завершення до 2010-го року будівництва трубопроводу до Китаю і співпраця у газовому секторі та атомній енергетиці.

Під час переговорів Дмитро Медведєв знову закликав до запровадження нової резервної світової валюти замість американського долара. Китай нещодавно зменшив обсяги купівлі американських державних боргових зобов’язань, тим самим показуючи своє занепокоєння станом економіки США.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG