Спеціальні потреби

Школи у США занепокоєні загрозою спалаху свинячого грипу


Для понад 50 тисяч учнів державних шкіл в Атланті новий навчальний рік вже почався. У перший день нового навчального року голови учнів переповнені важливими запитаннями. Де сісти, чи будуть знайомі у новому класі, хто нові вчителі? Цього ж року ще одне занепокоєння – як вберегтись від свинячого грипу. І для цього хвилювання є реальна причина – експерти попереджають про загрозу нового спалаху вірусу, а відтак і епідемії свинячого грипу в американських школах.

Школярів вчать, як уникати зараження за допомогою оголошень та нагадувань – «мийте руки», «подолайте мікроби». Вчителі радять учням не відкашлюватися у долоню, а у серветку чи лікоть, як також не потискати рук при привітанні. Адміністрації шкіл керуються загальними правилами перестороги, розробленими урядом. Персональна гігієна, чистота, попередження за перших проявів хвороби. Втім школи, навіть у випадку спалаху грипу, залишатимуться відчиненими.

У приватних же школах дещо інший підхід. Учням-спортсменам радять не ділитися ні їжею, ні рушниками. У разі кашлю чи головного болю – їм не дозволяють займатися спортом, а якщо у дитини піднімається температура – її відразу відсилають додому.

XS
SM
MD
LG