Спеціальні потреби

‘Бітломанія’ по-новому охоплює маси

Легендарний гурт Бітлз цими днями знову потрапив на перші шпальти газет і у новини. Річ в тім, що уся пісенна колекція гурту за допомогою спеціалістів пройшла цифрову обробку і зараз її випустили у продаж. Але це ще не все – разом з альбомами Бітлз, у світ вийшла ще й однойменна відеогра для підлітків.

Більш ніж сорок років тому підлітки обожнювали гурт Бітлз. Та чи охопить «бітломанія» нинішнє покоління молоді? У Японії «бітломанія» по-новому вразила маси. Чекають на цифрову копію пісенної колекції і американці. Ажіотаж серед покупців– небуденний:

Фанати можуть купити повну колекцію у магазинах або он-лайн. Втім, не всім вона по-кишені, адже коштує приблизно 260 доларів.

Молоде покоління також може краще познайомитися з бітлами завдяки новій відео-грі «Бітлз: Рок-гурт». Помічник редактора журналу «Роуллінґ стоун» Браян Гайт каже, що Бітлз трохи запізнилися з завоюванням нових медіа:

«Це дуже дивно. Ми ще ніколи не занурювалися так глибоко в музику Бітлз. Тож це знаменна подія», - каже Гайт.

Інтерактивна відеогра дозволяє підліткам стати частиною четвірки Бітлз і грати разом з ними. Вона ставить гравця на подіум поряд з Джоном, Полом, Джорджем та Рінґо і занурює його у шістдесяті роки минулого століття.

Музичний продюсер Джайлз Мартін розповідає, що ця гра також оживляє історію музики, адже в ній можна чути студійні розмови між Джоном, Полом, Джорджем та Рінґо.

Виробники гри сподіваються, що молодше покоління, завдяки цій віртуальній грі, також захворіє «бітломанією», як це колись було з їхніми батьками більше сорока років тому.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG