Спеціальні потреби

Актуально

Сенат зробив ще один крок в напрямку медреформи
Американські законодавці стали на крок ближче до проведення реформи галузі охорони здоров’я. У вівторок законопроект реформи прийняв Фінансовий комітет Сенату. Демократи узгоджують всі розбіжності і працюють над фінальною версією закону, яку буде представлено на загальних дебатах у Сенаті 26-го жовтня. Тим часом Барак Обама має амбітні плани підписати законопроект вже до кінця цього року.

Проголосувавши чотирнадцятьма голосами проти дев’яти, Фінансовий комітет Сенату прийняв законопроект реформи галузі охорони здоров’я, запропонований демократом Максом Бакусом. Вирішальним у цьому голосуванні був голос сенатора від Республіканської партії – Олімпії Сноу.

Після інтенсивної чотиримісячної кампанії лобіювання, включно з приватними зустрічами у Білому домі, Олімпія Сноу стала першою від Республіканської партії, хто підтримав законопроект демократів. Президент Обама привітав рішення Сноу, однак зазначив, що попереду ще багато роботи.

Законопроект зараз мають узгодити з іншими версіями Сенатських комітетів. Пошуки компромісу будуть важкими, адже кожна зі сторін наполягає на внесенні додаткових змін. Втім, якщо законопроект буде сильно змінений, демократи можуть втратити підтримку Олімпії Сноу.

Одним із найбільших викликів може бути Палата представників, де демократи не підтримують реформи, запропонованої Бакусом у Сенаті, оскільки вона не передбачає створення державної програми медичного страхування. Демократи кажуть, що досягнення компромісу навряд чи відбудеться без участі президента Обами. Очевидно, що перш ніж фінальна версія законопроекту буде винесена на обговорення в Сенаті, відбудеться ще не одна зустріч за зачиненими дверима.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG