Спеціальні потреби

Віце-президент США Байден перебуває з візитом у Польщі


Віце-президент Сполучених Штатів Джозеф Байден перебуває у Варшаві, що є першою зупинкою в його чотириденній європейській позїдці, яка, крім Польщі, включає також відвідини Румунії та Чеської Республіки.

У сьогоднішньому графіку Байдена - розмови з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском і президентом Лехом Качинським. З Варшави американський віце-президент відбуде в Бухарест, а згодом у Прагу.

Представники Білого дому повідомили, що Байден обговорюватиме з європейськими лідерами питання розширення торговельних відносин і зміцнення демократії. Речники американської адміністрації заперечили, що турне віце-президента є відповіддю на розчарування Варшави і Праги з приводу скасування Сполученими Штатами планів щодо розміщення на території Польщі та Чехії елементів системи протиракетної оборони.

Нагадаємо, минулого місяця президент Барак Обама оголосив, що США, замість пропонованої адміністрацією Буша системи ПРО, мають намір розробити новий, ефективніший протиповітряний щит, який, серед іншого, включатиме радари і ракети-перехоплювачі морського базування.

XS
SM
MD
LG