Спеціальні потреби

Актуально

Аль-Кайда взяла на себе відповідальність за вибухи в Багдаді

Пов`язане з аль-Кайдою угруповання взяло на себе відповідальність за майже синхронні вибухи в неділю у Багдаді, в результаті яких загинуло 155 людей і понад 500 отримали поранення. Заява такого змісту появилася на вебсайті групи, яка називає себе «Ісламською державою в Іраку».

Прем`єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі поклав відповідальність на напади на аль-Кайду та войовничі елементи в партії Баат, яких він звинуватив у спробі зірвати заплановані на січень парламентські вибори.

Вибухи сталися біля будинків Міністерства юстиції та провінційних органів влади, які зазнали важкої матеріальної шкоди.

Понад 70 людей затримано у зв`язку з вибухами, які були серед найкривавіших в Іраку за останні місяці.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG