Спеціальні потреби

Астронавт у космосі став батьком на Землі

Після невтішних висновків лікарів для та Ренді Брезника та його дружини Ребеки народження дитини було не більш реальним, як політ у космос. Рік тому подружжя всиновило хлопчика з України, а невдовзі довідалось, що чекає дитину. Цікаве те, що народження доньки збіглося в часі із першим польотом Ренді у космос.

Для астронавта Ренді Брезника це був особливий день – його перший вихід у відкритий космос і народження першої доньки. Він говорить:

«Я хотів скористатись можливістю повідомити деякі гарні новини. Об 11 годині минулої ночі до родини НАСА приєдналась Ебіґейл Мей Брезник. Мама і дитина почуваються добре».

Під час своєї місії Брезник постійно отримував інформацію про стан своєї дружини Ребеки, за винятком шести годин, які він провів у відкритому космосі. Таке рішення було прийнято, аби Ренді міг краще зосередитись, виконуючи завдання.

Батьки визнають, що хотіли б, аби ці дві важливі події не збігалися у часі. Але політ у космос міг бути єдиним шансом Ренді, тому подружжя не сперечалося. «Після того, як нам п’ять років казали, що ми не зможемо мати дітей, я не могла сперечатись про дату народження», визнала дружина астронавта Ребека Брезник.

Новонароджена дівчинка стала другою дитиною в сім’ї. Рік тому Брезники усиновили хлопчика з українського сиротинця.

Тим часом щасливий татусь має здійснити ще один вихід у відкритий космос. Шатл «Атлантіс» повернеться на землю після Дня подяки, який у США святкуватимуть 26 листопада. Без сумніву, Ренді і Ребеці буде за що подякувати.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG