Спеціальні потреби

Актуально

В інтернет потрапила засекречена урядом США інформація

Управління транспортної безпеки США випадково, за всіма ознаками, розсикретило важливу інформацію про заходи безпеки, які застосовуються в аеропортах США. Інформація з`явилася на весторінці, на якій співробітники управління розмістили документи для контракторів. І незважаючи на те, що секретні параграфи в цьому тексті були затушовані, користувачі, які розбираються у комп`ютерних технологіях, легко відновили повний текст документа і розмістили його в інтернеті.

В документі обсягом у 93 сторінки були детальні дані про апаратуру, яка сканує багаж на вибухівку та інші заборонені речовини, як також про те, з якими перепустками подорожують конгресмени, агенти ЦРУ та ФБР. Також оприлюднено список країн, громадяни яких піддаються у США особливо ретельній перевірці.

Агентство стверджує, що після опублікування документ багато разів піддавався змінам, але не зважаючи на це оголошено розслідування у зв`язку з фактом розсекречення таємної інформації.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG