Спеціальні потреби

Актуально

В Афганістані спалахнули антиурядові мітинги

У середу афганці вийшли на вулиці Кабула та Джилалабада. Вони виступали проти уряду Карзая та адміністрації США, звинувачуючи владу у загибелі цивільних під час військової операції у провінції Кунар минулої неділі.

Обурення афганців з приводу загибелі 10 цивільних під час авіастрайку, серед яких було восьмеро дітей шкільного віку, було спрямовано також і проти США та президента Барака Обами. НАТО проводить розслідування недільного інциденту. Цивільне населення Афганістану чи не найбільше страждає від війни. Лише у перші місяці цього року там загинуло понад дві тисячі цивільних.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG