Спеціальні потреби

Дебати відбудуться без участі ключових конкурентів


Президентські вибори в Україні переходять в останню фазу. Від понеділка в країні починають годинні передвиборчі дебати, першими в них візьмуть участь Юрій Костенко та Сергій Тігіпко. Далі дебатуватимуть такі пари:

5 січня – Анатолій Гриценко та Олександр Пабат.
11 січня – Людмила Супрун та Інна Богословська.
12 січня – Олександр Мороз та Олег Тягнибок.
13 січня – Петро Симоненко і Олег Рябоконь.
15 січня відбудуться дебати між Михайлом Бродським та Василем Противсіх.

Кандидати Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, Володимир Литвин та Арсеній Яценюк від участі в теледебатах відмовилися. Водночас сьогодні троє кандидатів у президенти заочно дебатували з президентом Ющенком, який заявив, що нині підходять до завершення переговори про підтримку єдиного кандидата від демократичних сил.

Ющенко про відповідні переговори сказав: «Такі контакти проводяться. Останній тиждень перед виборами буде ключовим для завершення перемовин з Юрієм Костенком, Арсенієм Яценюком, Анатолієм Гриценком, Олегом Тягнибоком».

У той же час, Анатолій Гриценко відразу заявив, що не веде з чинним главою держави ніяких переговорів щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил на виборах 17 січня.

«У черговий раз президент сказав неправду», – каже він, «переговорів з ним і його штабом не було, немає і не буде щодо об’єднання».

Далі Олег Тягнибок спростуву заяву Віктора Ющенко. Він каже, що дивно було із ЗМІ довідатись про таку заяву чинного президента. «Я востаннє спілкувався з паном Ющенком років п’ять тому», – сказав лідер ВО «Свобода».

Так само не збирається знімати свою кандидатуру на користь будь-якого іншого кандидата на пост глави держави кандидат у президенти Арсеній Яценюк.

Він заявив, що якщо хтось із кандидатів готовий зняти свою кандидатуру на його користь, то він готовий вести про це переговори. За словами Яценюка, жодних інших переговорів про підтримку чиєїсь іншої кандидатури з ним особисто не проводилося.

XS
SM
MD
LG