Спеціальні потреби

Актуально

Про конфіденційність та відхилення посилань - 2001-10-26

Під час ваших відвідин нашого веб-сайту ми не збиратимемо про вас жодної особистої інформації, якщо ви самі не виявите бажання надати нам цю інформацію.

Інформація, що збирається і накопичується автоматично:
Якщо під час ваших відвідин ви обмежились переглядом сторінок веб-сайту, їх прочитанням чи скачуванням інформації, певну інформацію про ваш візит буде зібрано і збережено автоматично. Ця інформація не ідентифікує вас особисто. Ми автоматично збираємо і накопичуємо лише таку інформацію про ваш візит:

1. Інтернет-домен (наприклад, “хcompany.com”, якщо ви користуєтесь приватним рахунком доступу в Інтернет, або “вашоговузу.ua”, якщо ви під’єднались до мережі з університетського домену) та адресу IP (адресою IP є номер, який автоматично присвоюється вашому комп’ютеру щоразу, коли ви “мандруєте” світовою мережею Інтернет, з якої ви вийшли на наш веб-сайт;
2. Тип браузера та операційної системи, використані для виходу на наш сайт;
3. Дату і час ваших відвідин нашого сайту;
4. Сторінки, які ви відвідали;
5. Якщо ви зайшли на наш веб-сайт за посиланням з іншого сайту – адресу цього іншого веб-сайту.

Якщо ви надсилаєте нам інформацію особистого характеру:
Якщо ви вважаєте за потрібне надати нам інформацію особистого характеру, надіславши листа електронною поштою або заповнивши анкету на нашому сайті, ми скористаємось цією інформацією для відповіді на ваш лист; це також допоможе нам дістати запитану вами інформацію. Ми не збираємо особистої інформації для жодної іншої мети. Тим більше – не створюємо персональних досьє з інформацією, наданою вами, і не передаємо цієї інформації приватним організаціям. Ми так само не збираємо інформації для цілей комерційного маркетингу.

Ми вважаємо за можливе ознайомити з вашим електронним листом іншу федеральну урядову установу лише в тому разі, якщо ваш запит стосується цієї установи або якщо цього вимагає закон. Окрім того, ми передамо документи, включно з електронною поштою, якщо нас зобову’яже до цього повістка суду чи Конгресу США.

Відхилення посилань:
Ми можемо створити посилання з виходом на зовнішні сайти, котрі допомагають нам у виконанні нашої місії чи служать ілюстрацією до наших репортажів. Посилання на зовнішні сервери жодним чином не означають офіційної підтримки «Голосом Америки» думок чи ідей, там висловлених, так само як не гарантують достовірності пропонованої там інформації. Посилання на комерційні сайти в жодному разі не є підтримкою продукції чи послуг того або іншого виробника. Посилання створюватимуться до зовнішніх серверів, які обслуговуються професійно (тобто мають повний набір операцій, доступні переважний час, не містять неправдивої інформації чи непристойних ілюстрацій тощо). Цей сервер не приєднуватиметься через посилання до зовнішніх серверів, якщо такі посилання виглядатимуть як офіційна підтримка зусиль для збору коштів чи лобіювання політичних програм.

Авторське право:
1. Ви вправі вільно користуватись будь-якими матеріалами, що публікуються на сайті voanews.com, або вийти через посилання на будь-яку з веб-сторінок, опублікованих «Голосом Америки» в Інтернеті. Жодних додаткових дозволів для цього не потрібно. Якщо ви використовуватимете будь-який матеріал «Голосу Америки», ми будемо вдячні, якщо ви відмітите, що автором є voanews.com або «Голос Америки».)

2. Усі текстові, аудіо- та відеоматеріали, ексклюзивним виробником яких виступає «Голос Америки», можуть використовуватися будь-ким. Водночас деякі ілюстрації є ліцензовані та захищені всіма відповідними законами з авторського права. Стосовно окремих обмежень дивіться далі.

• Associated Press: «Голос Америки» володіє ліцензією від Associated Press на використання фотографій та графіки агентства. Всі матеріали AP захищені авторським правом, є власністю Associated Press і не можуть бути відтворені, опубліковані чи розповсюджувані без письмового дозволу агентства. Тексти, фотографії, малюнки, аудіо і/або відеоматеріали Associated Press не дозволяється публікувати, транслювати, редагувати для подальшої трансляції чи публікації або повторно розповсюджувати, прямо чи опосередковано, в будь-яких засобах масової інформації. Так само ці матеріали АР чи будь-яка їх частина не можуть накопичуватись у комп’ютері, за винятком використання з особистою і некомерційною метою. АР не може нести відповідальність ні в якому вигляді перед користувачем чи будь-якою третьою стороною або іншою особою, що може отримувати інформацію з цього джерела, чи перед будь-якою іншою особою взагалі, за будь-які затримки, неточності, помилки або пропуски, що виникли внаслідок передачі або доставки всіх матеріалів чи якоїсь їх частини, чи за будь-яку шкоду, спричинену будь-якою з названих вище причин чи пов’язаних з нею.

3. Використання логотипу «Голосу Америки» обмежене і заборонено до застосування з комерційною метою. Водночас можливим є використання кнопки з логотипом voanews.com, якщо ви бажаєте створити посилання на веб-сайт voanews.com на вашій власній сторінці. Обмеження щодо використання офіційних урядових логотипів США чи торгових марок можна знайти в таких розділах Кодексу законів Сполучених Штатів - 18 USC 701.

Всі новини дня

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо прибув до Києва з неоголошеним візитом

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідує Стіну пам’яті, щоб вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів, Київ, Україна, субота, 10 червня 2023 року. (Валентин Огіренко/AP)

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо прибув до Києва для переговорів з президентоом Володимиром Зеленським та керівництвом країни у той час, як влада займається евакуацією людей, які постраждали після руйнування гігантської дамби Нової Каховки.

Неоголошений візит канадського прем’єра, якого в поїздці супроводжує віце-прем’єр-міністерка Христя Фріланд, яка походить з української родини, у Канаді розглядають як жест солідарності з Україною, яка, за повідомленнями, має розпочати довгоочікуваний контрнаступ, щоб звільнити від російської армії східні та південні регіони країни.

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник зустріч канадську делегацію на вокзалі у Києві.

«Ласкаво просимо в Україну, пане прем’єр-міністре Джастіне Трюдо», - написав Мельник у Twitter.

У Києві Трюдо розпочав свій візит із участі у покладанні вінків до Стіни пам’яті захисників України. Як зауважують журналісти, що висвітлюють візит для західних аудиторій, за кілька хвилин до того, як Трюдо прибув на церемонію, у Михайлівському Золотоверхому монастирі проходив похорон і повз Стіну пам’яті пройшла військова похоронна процесія.

Кореспондент канадського видання Globe and Mail опублікував у своєму твіті фотографію, як канадські урядовці оглядають російську військову техніку, виставлену на Михайлівській площі Києва.

«Прем'єр-міністр Канади Трюдо та віце-прем'єр Фріланд оглядають знищену російську військову техніку, виставлену в центрі Києва», – твітить журналіст.

Це другий приїзд Трюдо до України після того, як Росія почала своє широкомасштабне вторгнення в лютому 2022 року.

Під час свого останнього візиту трохи більше року тому він відновив роботу посольства Канади в Києві та вперше з початку війни зустрівся із президентом Зеленським особисто. Трюдо та Зеленський також зустрілися минулого місяця на полях саміту G7 у Хіросімі, в Японії, де Зеленський просив більшої підтримки західних союзників для захисту своєї країни.

Перед прибуттям канадської делегації в суботу Зеленський поінформував прем'єр-міністрів Японії та Нідерландів про рятувальні операції на півдні країни та про те, яка гуманітарна допомога потрібна.

У квітні Міністерство оборони Канади оголосило про новий пакет військової допомоги Україні на 39 мільйонів канадських доларів (понад 28,8 млн доларів США).

У міністерстві повідомили, що всі вісім бойових танків Leopard 2, переданих Канадою Україні, вже були доставлені до Польщі, а також що Канада направила трьох інструкторів для навчання українських танкістів.

На початку травня президент України Володимир Зеленський повідомив про телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої, за його словами, йшлося про програму довготермінової оборонної співпраціміж країнами.

ООН: гуманітарна ситуація в Україні «надзвичайно» погіршилася після руйнування дамби Каховської ГЕС

Евакуація місцевих жителів із затопленої території після прориву дамби в Новій Каховці під час нападу Росії на Україну, Херсон, Україна, 9 червня 2023 року. REUTERS/Олександр Клименко

Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань і координатор надзвичайної допомоги Мартін Ґріффітс заявив, що гуманітарна ситуація в Україні «надзвичайно» погіршилася після руйнування дамби Каховської ГЕС.

У п'ятницю, 9 червня, він заявив, що 700 тисяч людей потребують питної води, і попередив, що руйнівні наслідки повені майже неминуче призведуть до зниження експорту зерна, підвищення цін на продукти в усьому світі та зменшення кількості харчів для мільйонів нужденних.

Ґріффітс назвав це «вірусною проблемою».

Україна звинувачує у підриві греблі Каховської ГЕС Росію. Служба безпеки України 9 червня оприлюднила аудіозапис перехопленої розмови, в якій, як стверджується, російський військовий заявляє, що підрив здійснила російська диверсійна група, не усвідомлюючи наслідків. Автентичність розмови підтвердити неможливо.

Українська влада стверджувала раніше, що російські військові ще минулого року замінували ГЕС на випадок українського наступу. Українські представники наголошують, що гребля проєктувалася із величезним запасом міцності проти зовнішніх впливів, і наголошують, що вона була підірвана зсередини.

Кремль називає руйнування греблі «навмисною диверсією» з боку Києва, не уточнюючи при цьому, що саме могло призвести до її руйнування.

Руйнування дамби спричинило затоплення значних територій нижче за течією й обміління водосховища вище. Затоплені десятки населених пунктів, звідки евакуюють людей. При цьому Росія продовжує обстріли Херсонщини на тлі евакуації.

За даними МВС, внаслідок повені загинули щонайменше п’ятеро людей, ще 13 вважають зниклими безвісти. Дані стосуються підконтрольної Україні території. Точні дані щодо того, скільки людей постраждали на окупованій території – наразі невідомі.

Джамала про культуру, музичний активізм та як говорить з синами про війну в інтервʼю Голосу Америки. Відео

“Перемога – це повне повернення наших територій”, – переконана українська співачка Джамала. За її словами, оскільки наразі немає ніяких безпекових гарантій для України, українці мають захищати себе самі. Про це переможниця Євробачення заявила в інтерв’ю «Голосу Америки» у Нью-Йорку.

Сполучені Штати оголосили новий пакет озброєнь для України на понад 2 мільярди доларів. Відео

Сполучені Штати оголосили новий пакет озброєнь для України на понад 2 мільярди доларів. Передовсім він зосереджений на підсиленні протиповітряної оборони.

Американські ЗМІ повідомляють про докази того, що дамба Каховської ГЕС була знищена внаслідок вибуху. Відео

Тим часом американські ЗМІ повідомляють про докази того, що дамба Каховської ГЕС була знищена внаслідок вибуху. Видання Нью-Йорк Таймс пише, що американські супутники з інфрачервоними сенсорами зафіксували вибух на Каховській ГЕС перед її руйнуванням.

Більше

XS
SM
MD
LG