Спеціальні потреби

Актуально

Зцілення серця - 2002-03-01

ВСТУП: ДОНЕДАВНА ДОСЛІДНИКИ ВВАЖАЛИ, ЩО СЕРЦЕВІ ТКАНИНИ, ПОШКОДЖЕНІ АБО ЗРУЙНОВАНІ ІНФАРКТОМ, ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ЗМОЖУТЬ ВІДНОВИТИСЯ. ПРОТЕ, ЯК ПОВІДОМЛЯЄ «NEW ENGLAND JOURNAL OF MEDICINE», РЕЗУЛЬТАТИ НОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ВКАЗУЮТЬ НА ТЕ, ЩО СЕРЦЕ ЛЮДИНИ ТAКИ ЗДАТНЕ ДО САМОВІДНОВЛЕННЯ.

ТЕКСТ: ПОНАД МІЛЬЙОН АМЕРИКАНЦІВ ЩОРОКУ СТРАЖДАЄ ВІД ІНФАРКТУ. У ТИХ, ХТО ЙОГО ПЕРЕЖИВ, СЕРЦЕВИЙ М”ЯЗ ЗВИЧАЙНО ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОШКОДЖЕНИМ І ВКРИТИМ РУБЦЯМИ. І ОТ ТЕПЕР ОСТАННІ ДОСЛІДЖЕННЯ СВІДЧАТЬ, ЩО ЛЮДСЬКЕ СЕРЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШ ЗДАТНЕ ДО САМОЗЦІЛЕННЯ, АНІЖ БАГАТО ВЧЕНИХ МОГЛИ СОБІ УЯВИТИ.

Доктор Мехмет Оз – Колумбійський університет: “Ця стаття переконливо демонструє, що серце може регенеруватись після перенесених травм”.

ЦІКАВО, ЩО ВІДКРИТТЯ БУЛО ЗРОБЛЕНО ПІСЛЯ ТОГО ЯК СЕРЦЯ ЖІНОК ПЕРЕСАДИЛИ ЧОЛОВІКАМ. КОЛИ ЗГОДОМ ДОСЛІДНИКИ ВИВЧАЛИ ЦІ СЕРЦЯ, З”ЯСУВАЛОСЬ, ЩО ПЕРЕСАДЖЕНІ ЖІНОЧІ СЕРЦЯ МІСТИЛИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ЧОЛОВІЧИХ КЛІТИН.

Доктор Розмaрі Робертсон - Американська асоціація охорони серця: “Ці клітини з тіла чоловіка мігрували в серце і зрештою склали нову серцеву тканину. Вони стали клітинами серця, клітинами кровоносних судин, клітинами капілярів, і це дійсно видатне відкриття”.

В ОДНОГО ПАЦІЄНТА КЛІТИНИ МІГРУВАЛИ В СЕРЦЕ ВСЬОГО ЗА ЧОТИРИ ДНІ – ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ.

Доктор Мехмет Оз – Колумбійський університет: “Тепер надія на те, що можна взяти клітини, пристосовані спеціально для росту в цьому складному середовищі, і змусити їх продукувати живий м”яз, живі судини і регенерувати функції в частинах серця, які вважались назавжди зруйнованими”.

АБО, ІНШИМИ СЛОВАМИ, ДОПОМОГТИ СЕРЦЮ ЗЦІЛИТИ САМОГО СЕБЕ.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG