Спеціальні потреби

Скандал з «Кольчугами» допоміг українським виробникам зброї. - 2004-02-06


Обсяги продажу української зброї та військової техніки минулого року зросли на 22% у порівнянні з 2002 роком. Про це заявив сьогодні Генеральний директор компанії «Укрспецекспорт» Валерій Шмаров. До того, ж як відзначають експерти, українська продукція викликала велике зацікавлення на виставці озброєнь в Індії.

Українські інформагентства розповсюдили заяву керівників Державної компанії з експорту й імпорту продукції і послуг військового і спеціального призначення «Укрспецекспорт» про збільшення продажу української зброї та військової техніки. Це повідомлення надійшло з Індії, де зараз відбувається міжнародна виставка сухопутних і військово-морських озброєнь DefExpo Іndіa'2004. Керівництво компанії також наголосило, що на виставці продукція українського оборонно-промислового комплексу користується підвищеною увагою.

У цілому під егідою «Укрспецекспорта» у виставці беруть участь 7 провідних підприємств українського оборонно-промислового комплексу. На стендах вони демонструють сучасні зразки озброєнь і військову техніку у вигляді моделей, електронних презентацій, відеофільмів і рекламних проспектів. Центральне місце в українській експозиції посідають найбільш відомі у світі станції пасивної розвідки ППО - «Кольчуга», малий десантний корабель «Зубр», крейсер «Україна», плавучий транспортер, моделі танкового захисту, літак Ан-32.

Українські виробники не приховують, що після «кольчужного скандалу» зацікавленість в українському озброєнні значно зросла. За даними експертів, суттєво зросли обсяги постачання українського озброєння і військової техніки у такі країни, як Індія, Китай, Єгипет та Алжир. Крім того додаткового резонансу очікують і від угоди з Росією про співробітництво на ринках третіх країн. Експерти також додають, що Україна серйозно налаштована зберегти свій 1% світового ринку зброї.

XS
SM
MD
LG