Спеціальні потреби

Австрійська ділянка «Південного потоку» буде побудована до кінця 2016 року


Сьогодні (у вівторок) у Відні в рамках візиту президента Російської Федерації Володимира Путіна до Австрійської Республіки голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер і генеральний директор компанії OMV Гергард Ройсс підписали угоду акціонерів спільної проектної компанії South Stream Austria GmbH.

Угода передбачає взаємодію сторін щодо реалізації проекту будівництва австрійської ділянки газопроводу «Південний потік» з пропускною спроможністю 30-32 мільярдів кубометрів на рік від кордону з Угорщини до кінцевого пункту в Баумґартені. В рамках підписаної угоди прийнято остаточне інвестиційне рішення, засноване на узгоджених критеріях, з будівництва газопроводу на території Австрії, а також план заходів щодо реалізації проекту на 2014-2016 роки. Сторони планують отримати всі необхідні дозволи для будівництва «Південного потоку» до кінця 2015 року. Введення в експлуатацію австрійської ділянки газопроводу намічене на кінець 2016 року.

«Проект «Південний потік» підтримують найбільші енергетичні компанії Європи. Угода з OMV – важливий крок на шляху створення нового трансєвропейського газотранспортного маршруту. Вже наступного року «Південний потік» стане додатковою гарантією надійності і гнучкості поставок російського газу на ринки Європи», – сказав Олексій Міллер.

«Сьогоднішня угода виводить партнерство, якому ж майже 50 років, на наступний рівень. Реалізуючи проект «Південний потік», «Газпром» і OMV підвищують безпеку поставок для всієї Європи і, зокрема, для Австрії. Цей контракт також зміцнює роль Баумґартена як ключового європейського центру газопостачання», – сказав Гергард Ройсс.

Відео - найголовніше

Учитель музики зі США допомагає тваринам з України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:16 0:00
XS
SM
MD
LG