Спеціальні потреби

Актуально

Щеплення пацієнтів різними вакцинами ефективне та безпечне - дослідження США

Проведення додаткового щеплення вакциною іншого виробника, ніж перших вакцинацій, є ефективним та безпечним. Такий висновок міститься в дослідженні Національних інститутів здоров'я США. Це дослідження установа планує в п'ятницю презентувати американській Адміністрації з контролю над якістю продуктів харчування та ліків.

Дослідники вивчили вплив щеплень різними вакцинами від COVID-19 зареєстрованими у США: Pfizer, Moderna та Johnson&Johnson у 450 учасників. Дослідження ще має пройти рецензування.

Також дослідники виявили, що пацієнти, які отримали перше щеплення вакциною Johnson&Johnson матимуть кращий захист від коронавірусної хвороби, якщо отримають додаткове щеплення вакцинами Pfizer або Moderna, а не вакциною Johnson&Johnson.

Ті, хто отримав перші щеплення вакцинами Pfizer або Moderna виробили подібний рівень захисту у відповідь на вакцинацію будь-якою з решти трьох вакцин.

Група радників Адміністрації США з контролю над якістю продуктів харчування та ліків в четвер та п'ятницю розглядатиме питання доцільності рекомендації додаткового щеплення Moderna та Johnson&Johnson.

Минулого місяця Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) рекомендували проведення щеплення додатковою, третьою, дозою вакцини Pfizer для осіб старше 65 років, людей з послабленою імунною системою а також тих, хто має високий ризик заразитись на COVID-19, через свою професійну діяльність.

Дивіться також: 700 тисяч прапорців: Візуалізація масштабів трагедії КОВІД-19 у серці Вашингтона. Відео

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG