Спеціальні потреби

Міжнародна Амністя закликає новий уряд України шанувати права людини


За словами Міжнародної Амністії, недостатньо лише говорити про свою відданість верховенству права, важливо підтверджувати свої слова розслідуванням кричущих випадків порушень.

Міжнародна амністія закликає президента України та новий уряд забезпечити дотримання прав людини в Україні та приведення законодавства у відповідність до європейських норм.

За словами правозахисників, недостатньо лише говорити про свою відданість верховенству права, важливо підтверджувати свої слова розслідуванням кричущих випадків порушень прав людини та притягненням до відповідальності порушників.

До сьогодні, згідно з даними Амністії, в Україні продовжуються порушення прав людини, особливо у місцях попереднього утримання та в`язницях. У заяві правозахисників мовиться, що практика поганих умов утримання та тортур продовжується в Україні, підкріплена безнаказанністю порушників. Міліція продовжує вибивати свідчення та не дотримується призумції невинності. Тому за словами Амністії, новий уряд, серед іншого, повинен запровадити нові незалежні механізми розслідування подібних випадків.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG