Спеціальні потреби

Актуально

У Лондоні заарештовано засновника Wikileaks Ассанджа

Засновник Wikileaks Джуліан Ассандж

Британські органи влади заарештували у Лондоні засновника Інтернет-сторінки Wikileaks Джуліана Ассанджа. Це зроблено у відповідь на ордер про арешт, виданий у Швеції.

Ассанджа хочуть допитати у Швеції у зв’язку із звинуваченням у зґвалтуванні, невідповідній сексуальній поведінці і в застосуванні примусу. Він заперечує ці звинувачення.

Адвокат Ассанджа заявив у понеділок, що він уже робив заходи, щоб його підопічний зустрівся з британською поліцією для обміркування ордеру про арешт.

Адвокат також сказав, що виступатиме проти видачі Ассанджа до Швеції, тому що побоюється, що його можуть передати Сполученим Штатам.

Ассандж заснував Інтернет-сторінку Wikileaks, на якій оприлюднено приблизно 250 тисяч таємних американських дипломатичних повідомлень.

Ще до арешту у вівторок, на Wikileaks оприлюднено дипломатичні повідомлення, у яких сказано, що НАТО опрацювало військові плани захищати країни Балтії на випадок російської атаки після конфлікту між Росією і Грузією у 2008 році. Газета «Ґардіан» пише, що з повідомлення виходить, що таємні плани обороняти Естонію, Латвію та Литву накреслено у штаб-квартирі НАТО на пропозицію Сполучених Штатів та Німеччини.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG