Спеціальні потреби

Віце-президент США перебуває з візитом у Пакистані


Джозеф Байден і Асіф Алі Зардарі

Віце-президент Джозеф Байден заявив, що США і Пакистан створили «стійке партнерство» у боротьбі з «екстремістськими ідеологіями» і, що відносини між їх країнами основані на спільних інтересах.

Байден зробив таку заяву сьогодні в Ісламабаді після розмов з президентом Пакистану Асіфом Алі Зардарі і прем’єр-міністром Юсефом Ґілані. Він також зустрівся з головнокомандувачем пакистанської армії генералом Ашфаком Каяні.

Виступаючи на прес-конференції з прем’єр-міністром Ґілані, віце-президент Байден сказав, що він обговорював цілу низку двосторонніх і регіональних питань з пакистанськими лідерами і дав свою оцінку ситуації в Афганістані, де він мав розмови у вівторок з президентом Гамідом Карзаєм.

Байден заявив, що терористи «аль-Кайди» становлять загрозу як Пакистанові, так і США. Він висловив упевненість у спроможності Пакистану вести успішну боротьбу з тероризмом.

Спростовуючи, як це він сказав, неправильні уявлення про роль США у Пакистані, віце-президент Байден зазначив, що саме «екстремісти, а не США, порушують суверенітет Пакистану.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG