Спеціальні потреби

Актуально

Білл Ґейтс пожертвує 315 млн дол, щоб допомогти дрібним фермерам долати вплив зміни клімату

На фото: американський бізнесмен Білл Ґейтс на кліматичному саміті ООН COP26 U.N. у Глазго.

Американський мільярдер та філантроп Білл Ґейтс заявив, що "Фонд Білла та Мелінди Ґейтс" пожертвує 315 мільйонів доларів, щоб допомогти дрібним фермерам вирощувати врожаї в умовх зміни клімату і, зокрема створити відповідний насіннєвий фонд. Про це Ґейтс повідомив в ексклюзивному інтерв'ю "Голосу Америки" в Глазго, де відбувається Кліматична конференція ООН.

Ґейтс відзначив: "Очевидно, що є продукти, які створюють меншу кількість викидів…У багатих країнах, як ви знаєте, починають маркувати продукти харчування щодо того, які викиди пов'язані із їх виробництвом.

Ми також бачимо більше електричних авто. Знаєте, ми маємо змогу обігрівати наші будинки за допомогою так званих електричних насосів на противагу використанню вуглеводнів, наприклад природного газу, для опалення будинку".

Він додав, що кожна окрема людина може долучитись до подолання проблеми зміни клімати: "Я би сказав, що на індивідуальному рівні, участь у політиці також важлива, бо це проблема щодо якої нам треба зробити короткотермінові інвестиції (та) навіть піти на деякі короткотермінові жертви для отримання довготермінових переваг значного впливу на кліматичні зміни", - відзначив Ґейтс.

З повним текстом інтерв'ю Білла Ґейтса "Голосу Америки" можна ознайомитись на сайті англомовної служби.

Як раніше повідомляв "Голос Америки", на початку року Білл Ґейтс закликав багаті країни повністю перейти на штучну яловичину.

Причиною необхідності переходу Ґейтс назвав проблему викидів метану рогатою худобою.

"Боюся, що знадобиться синтетика принаймні щодо яловичини", - наводить слова Ґейтса видання.

Ґейтс наголосив, що запропоновані ним зміни орієнтовані саме на багаті країни.

"Я не думаю, що 80 найбідніших країн будуть їсти синтетичне м'ясо. Я думаю, що всі багаті країни мають перейти на 100% синтетичну яловичину. До різниці у смаку можна звикнути і твердять, що з часом смак навіть стане кращим. Націнка на екологічність досить поміркована, щоб дозволити змінити поведінку людей, або використати регуляторні правила для того, щоб повністю змінити потребу", - відзначив Ґейтс.

Дивіться також: Лотерея «зелена картка»: як правильно заповнити анкету та що важливо знати

Лотерея «зелена картка»: як правильно заповнити анкету та що важливо знати. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG