Спеціальні потреби

У США розповіли про розгортання бойових лазерів протягом найближчого часу


Бойові машини "Страйкер" у Празі
Лазерне озброєння на "Страйкері" має виконувати завдання знищення ворожих безпілотників, або наземних цілей

Лазерні установки забезпечуватимуть захист від ударів артилерії та керованих ракет як військових баз США, так і окремих бойових машин. Повідомляє видання Scout.com.

Армія США планує у 2018-му році встановити робочий бойовий лазер потужністю у 18 кВт на броньовану бойову машину "Страйкер". Вже цього року ЗС США успішно випробували встановлений на "Страйкер" лазер. У ході випробувань було збито 21 із 23 безпілотників умовного супротивника, які за легендою становили загрозу.

"Лазерне озброєння на "Страйкері" має виконувати завдання знищення ворожих безпілотників, або наземних цілей", - відзначає Scout.com.

Розробники озброєння з General Dynamics Land Systems розповіли сайту, що очікують отримати повністю робочий бойовий лазер за 11 місяців. Ведеться робота над підвищенням потужності бойового лазера з 2 до 5 кВт.

Сьогодні безпеку передових баз забезпечують системи C-RAM
C-RAM 4 500 пострілів на хвилину

Представники армії США також розповіли видання про плани "використовувати лазерне озброєння для захисту передових оперативних баз ВПС від безпілотників, обстрілів артилерії та крилатих ракет".

Сьогодні безпеку передових баз забезпечують системи C-RAM, які вирішують завдання знешкодження повітряних цілей за допомогою швидкісного шквального вогню (4 500 пострілів на хвилину - прим. ГА).

Дивіться також: Експерти: замість заяв, НАТО має озброїти Україну і переглянути Мінські угоди

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG