Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Брагімі шукає іранської допомоги для розв’язки сирійської кризи

  • Голос Америки

Спеціальний посланник ООН і Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі закликав Іран помогти у встановленні припинення вогню під час недалекого мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам).

В оприлюдненій у понеділок заяві Брагімі також підкреслив, що криза в Сирії «загострюється з кожним днем» і що існує негайна потреба покласти край кровопролиттю.

Таку заяву оприлюднено після його зустрічі в неділю з іранськими лідерами, включно з президентом Махмудом Ахмедінеджадом і міністром закордонних справ Алі Акбар Салегі. Свято Ід аль-Адха (Курбан-байрам) розпочинається наступного тижня.

Також у понеділок турецькі органи влади змусили вірменський літак, який здійснював рейс до Алеппо, приземлитися, щоб перевірити його вантаж. Турецькі органи влади заявили, що на борту літака була гуманітарна допомога і що йому буде дозволено продовжувати рейс, якщо не буде виявлено нічого іншого.
XS
SM
MD
LG