Спеціальні потреби

Актуально

У США описали вплив пандемії COVID-19 на підлітків

На фото: Штаб-квартира Центрів з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США(CDC) в Атланті

За результатами опитувань проведених Центрами з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США (CDC) щодо поведінки та досвіду підлітків (Adolescent Behaviors and Experiences Survey - англ.), більше половини учнів-підлітків зазнали емоційного насильства у своїх домівках під час карантину, викликаного пандемією COVID-19, і більше 10% повідомили про фізичне насильство.

В опитуванні зазначено, що пандемія мала «сейсмічний вплив на громади по всій країні, і на молодих людей особливо вплинули способи у які було змінено їхнє повсякденне життя».

Відзначається, що більш ніж третина учнів повідомляли про незадовільне психічне здоров'я під час пандемії, і майже половина постійно відчували смуток або безнадію.

"Зриви звичайного способу життя були масовими – шкільні будівлі закриті, можливості для спілкування з однолітками були обмежені, громади переживали втрати та потрясіння. Хоча пандемія вплинула на всіх учнів, такі зриви звичайного способу життя та негаразди вплинули на різних учнів у різний спосіб", - відзначають упорядники.

Відзначається, що більше третини всіх учнів старших класів відчували, що до них погано, або несправедливо ставляться через їх расову або етнічну приналежність.

10% учнів-гетеросексуалів заявили, що вони зазнали фізичного насильства з боку батьків або іншого дорослого в будинку. Ця цифра зросла до 20% серед учнів, які ідентифікували себе як лесбійки, геї або бісексуали, йдеться у звіті.

Чорношкірі учні частіше повідомляли про голод, повідомляє CDC: майже третина чорношкірих учнів повідомили, що під час пандемії в їхніх домівках було недостатньо їжі.

Дослідники оприлюднили і рекомендації, і наголошують на важливості відчуття зв'язку із небайдужими до них людьми для психічного здоров'я учнів.

Час-Тайм. $800 млн допомоги Україні від США - деталі
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG