Спеціальні потреби

У Китаї від землетрусу загинуло щонайменше 24 людей


Рятувальники шукають жертв землетрусу

Китайські органи влади повідомили, що в південно-західній провінції Юнань, що неподалік кордону з Бірмою, стався землетрус, у результаті якого загинуло щонайменше 24 людей. За повідомленням державних засобів масової інформації, офіційні особи сказали, що понад 200 людей отримали поранення. Землетрус стався в другій половині дня. Офіційні особи кажуть, що завалилося багато будинків, серед іншого торговельний центр, під руїнами якого залишається невідома кількість людей.

Геологічна служба США повідомила, що епіцентр землетрусу силою в 5.4 бала розташований приблизно за 250 кілометрів на південний захід від міста Далі в провінції Юнань і приблизно 350 кілометрів на північний схід від бірманського міста Мандалай. Землетрус стався на глибині приблизно 35 кілометрів, однак в китайських повідомленнях сказано, що епіцентр був на глибині 10 кілометрів.

Китайське інформаційне агентство Сіньхуа повідомляє про припинення постачання електрики в регіоні та що туди вже відправлено приблизно 400 військовослужбовців. Поки що немає повідомлень про наслідки землетрусу в Бірмі.

XS
SM
MD
LG