Спеціальні потреби

Актуально

Гілларі Клінтон повідомила про нові ініціативи на підтримку жінок у світі

Держсекретар США Гілларі Клінтон повідомила про низку нових ініціатив спрямованих на зміцнення прав і розширення можливостей жінок у світі завдяки ознайомленню їх з новою технологією, включенням у державне й приватне партнерство, підтримку їх субсидіями та планування саміту спеціально для жінок у підприємництві.

Наступного ранку після закінчення Конференції для підприємців у Вашингтоні, Клінтон звернулася із промовою під час сніданку до жінок, які прибули на саміт з багатьох країн світу.

Вона сказала, що Сполучені Штати включили питання жінок у свою закордонну політику. Мета цього - змінити ставлення до жінок у світі і звернути увагу на виклики, що стоять перед ними.

Маючи саме це на увазі, вона повідомила про кілька нових ініціатив для створення більших можливостей для жінок на Близькому Сході і в Північній Африці. Вона згадала, що планується провести саміт для жінок у підприємництві в Японії і розповіла про державні й приватні субсидії для підтримки можливостей жінок у підприємництві, для боротьби з побутовим насильством щодо жінок і для поліпшення їх доступу до освіти і медичної опіки.

Держсекретар Клінтон зробила важливе повідомлення про започаткування видачу «Нагород за представлення ініціатив для поліпшення становища жінок і дівчат». Дві нагороди, десь по 500 тисяч доларів кожна, будуть видані особам, які запропонують щось істотно нове для розширення можливостей жінок і дівчат у світі на політичному, економічному і суспільному рівнях.

«Ми сподіваємося отримати конкретні пропозиції про те, як поліпшити життя жінок і дівчат та пропозиції про те як збільшити можливості для них із ширшим їх застосуванням», - додала Клінтон.

Нагороди будуть фінансуватись з Фонду Рокфеллера. Представниця цього фонду Джудіт Родін переконана, що пошуки таких ініціатив та поліпшення перспектив діяльності жінок - це дуже ефективний засіб. При цьому вона підкреслила, що питання гендерної нерівноправності потрібно вирішувати без зайвих зволікань.

«Жінкам все ще доводиться виконувати дві третини всього обсягу робіт у світі, але їхній заробіток становить лише 5 % із загальної суми. Вони збирають 90 % відсотків врожаїв у світі, але є власниками лише 1% усіх світових земельних угідь. Жінок втричі більше зайнято в неформальному секторі економіки, ніж чоловіків і вони страждають здебільшого від насильства і секс-торгівлі. Жінки позбавлені законних прав і захисту, що є загальнопоширеним явищем й неприйнятною дійсністю у багатьох частинах світу», - сказала Джудіт Родін.

Представниця Фонду Рокфеллера повідомила, що перші дві нагороди будуть призначені вже цього року. Більш детальну інформацію про те як подаватись на нагороду і процес відбору кандидатів можна отримати на веб-сторінці Державного департаменту США.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG