Спеціальні потреби

Поширення коронавірусу в Китаї повільніше, але поширюються економічні наслідки в світі


Перевірка пасажирів на залізничній станції у Китаї 17 лютого 2020 р.

Кількість нових випадків коронавірусу в Китаї у вівторок вперше з січня становила трохи менше двох тисяч, але фахівці зауважують, що це не означає подолання епідемії.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав, що китайські дані “виглядають як зменшення”, але цю можливу тенденцію “треба розглядати дуже обережно”.

Агентство Reuters повідомляє, що на тлі боротьби з вірусом, у світі щораз помітніші економічні наслідки вірусу і передає, що Південна Корея оголосила надзвичайний економічний стан.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін сказав, що епідемія послабила попит на південнокорейські товари і тому економіка потребує термінового стимулювання.

Китайська влада пішла на жорсткі обмеження у пересуванні людей, щоб загальмувати поширення хвороби з епіцентру в провінції Хубей, і це вплинуло на економіку Китаю та на діяльність компаній в інших країнах.

Reuters припускає, що вже зараз потенційно втрачені багатомільярдні контракти, які не були укладені через скасування понад двадцяти торговельних ярмарків та промислових конференцій в Китаї та в інших країнах.

Про проблеми повідомила компанія Епл (Apple Inc), яка каже, що її доходи у першій чверті цього року будуть нижчі планових у зв’язку зі сповільненням виробництва телефонів iPhone та зниженням попиту в Китаї.

Авіакомпанія Сингапурські авіалінії оголосила про зменшення на наступні три місяці кількості міжнародних рейсів у зв'язку зі скороченням пасажиропотоків.

Японія, де виявлено 520 заражень - найбільше за межами Китаю, оголосила, що для боротьби з вірусом планує застосовувати препарати, що використовують у лікуванні ВІЛ-СНІД.

Дивіться також: 14 американців, яких евакуювали із круїзного лайнера у Японії, виявилися інфікованими коронавірусом

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG