Спеціальні потреби

Актуально

Демократи закликають лідерів говорити менше про Росію

Демократичні лідери цього року були дуже «говірливими» щодо розслідування потенційних зв’язків адміністрації Трампа з Москвою, користуючись кожною можливістю висвітлити «сагу» та змусити голосувати за розкриття будь-яких ділових відносин, які президент може мати з російськими діячами, пише видання The Hill.

Але рядові демократи стверджують, що історія «Росія – Трамп» – це просто не та проблема, що хвилює місцевих виборців, які значно більше турбуються про щоденні економічні проблеми, такі як робота, заробітна плата та вартість освіти й охорони здоров’я, повідомляє видання.

Після ряду поразок на виборчих дільницях дедалі більша кількість демократів закликає до корекції партійних повідомлень, які б менше акцентували увагу на Росії та зосереджувалися на економіці. Як наголошується, результати виборів 2018 року залежать від того, наскільки демократи зможуть досягти такого зрушення, пише The Hill.

Демократичні лідери відстоювали свою увагу до справи «Трамп – Росія», стверджуючи, що це не відволікає від місцевих економічних питань, які резонують в їхніх округах. «Ми можемо ходити і жувати гумку одночасно», – заявила в середу демократка з Каліфорнії Лінда Санчес, йдеться в статті.

Але навіть деякі лідери готові визнати, що розслідування щодо Росії не призведе до повернення демократів. Крім того, недавнє опитування Гарварду-Гарріса показує, що хоча 58 відсотків виборців стурбовані тим, що Трамп може мати бізнес-зв’язки з Росією, 73% стурбовані тим, що поточні розслідування перешкоджають Конгресу вирішити питання, які для них важливіші, повідомляє видання.

Дивіться також: Путін був особисто залучений у кібер-кампанії з метою порушити та дискредитувати американські вибори – The Washington Post

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG