Спеціальні потреби

В лікарні у Далласі померла перша у США хвора на Еболу людина


Райони поширення Еболи в Західній Африці

Перша в Сполучених Штатах особа, хвора на Еболу, померла в лікарні в місті Даллас у штаті Техас.

Представник Пресвітеріанської лікарні заявив, що Томас Ерік Данкен помер у середу о 7:51 за місцевим часом.

Данкен, громадянин Ліберії, який відвідував своїх родичів у Далласі, почув себе погано, і його доставлено до лікарні 28 вересня.

Насправді від шукав медичної допомоги три дні раніше, після того, як встановлено, що в нього підвищена температура і біль живота. Проте його відіслано додому з антибіотиками.

У вівторок Американські центри з контролю і профілактики захворювань повідомили, шо вони намагаються встановити дані про 48 людей, які мали або можливо мали контакт з Данкеном перед тим, як його прийнято до лікарні.

Тимчасом ЗМІ повідомляють, що Сполучені Штати розгорнуть своїх службовців в аеропортах та інших місцях перетину кордону із США для перевірки подорожуючих, чи в них немає симптомів Еболи.

Інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс повідомляє, що заступник голови Управління внутрішньої безпеки Алехандро Майоркас заявив у середу, що американські службовці будуть розгорнуті у важливих пунктах прибуття до США. Вони перевірятимуть, чи в людей є симптоми Еболи і роздаватимуть матеріали про цю недугу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG