Спеціальні потреби

Економічна криза досягла Іспанії та Франції


Протести студентів у Римі
Протести студентів у Римі

Новопризначений прем'єр-міністр Італії Маріо Монті у четвер представив свою програму виходу з економічної кризи. Перед новим урядом Італії стоїть непросте завдання – зменшити борг країни, що складає 1,9 трильйона євро, а також відновити економічне зростання. Напередодні глава італійського уряду, який складається виключно з професіоналів заявив, що у своїй політиці фокусуватиметься на молоді та жінках для того, щоб дати їм перспективу росту. Водночас студенти поки що виглядає не довіряють намірам уряду. Тисячі студентів у четвер вийшли на вулиці італійської столиці та інших міст протестуючи проти скорочення бюджетних витрат, які планує новий і уряд.

У середу вартість італійських запозичень впала нижче критичного рівня у 7%. Греція, Португалія та Ірландія були змушені прийняти фінансову допомогу від МВФ саме після того, як вартість їхніх запозичень досягла 7%.

Економічна криза у Європі досягла у четвер також Іспанії та Франції. Обидві країни змушені сплатити найвищий з 1997-го року відсоток на державні позички. На сьогодні він склав 7%. Стурбованість інвесторів відбилась у четвер на падінні європейських ринків. Тим часом протести у четвер також пройшли у столиці Греції – Афінах. Демонстрації невдоволених урізанням бюджету і безробіттям, яке зростає, збіглися у часі з загальнонаціональним страйком працівників транспорту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG