Спеціальні потреби

У Карачі відбулися похорони жертв терористичної атаки


У найбільшомі місті Пакистану Карачі відбулися похорони жертв вибуху замінованого автомобіля. У результаті вибуху, що стався в неділю неподалік мечеті, 45 людей загинули і приблизно 150 отримали поранення.У похоронах взяли участь тисячі людей. У день жалоби закрито школи і й установи.

Вибувх стався в неділю, коли віруючі залишали мечеть після вечірніх молитов у районі, який населений переважно мусульманами-шиїтами, що становлять меншину. Від вибуху загорілося кілька будинків і деякі люди опинилися під уламками завалених структур. Серед поранених були жінки і діти.

Офіцер військового формування Первез Ахмед заявив, що загорівся використаний при вибуху хімікат, який спричинився до поширення знищень.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку, але сунітські екстремісти, пов’язані з мережею аль-Кайда і Талібаном, часто атакують шиїтські райони в Пакистані, зокрема в Карачі.

Згідно з незалежною Комісією з прав людини в Пакистані, лише торік, у результаті етнічного, релігійного і політичного насильства, в Карачі загинуло 2284 людей.
XS
SM
MD
LG