Спеціальні потреби

Федеральний резервний банк витратить півтора трильйона доларів для посилення фінансових ринків


Федеральний Резервний банк Нью-Йорка увіллє півтора трильйона доларів у фінансові ринки на тлі паніки навколо коронавірусу. Банк оголосив у четвер про свої плани витратити півтора трильйона доларів для закупівлі фінансових активів, щоб збільшити обсяг готівки на ринку цінних паперів.

У своїй заяві Банк сказав, що значною мірою збільшить кількість договорів “репо” шляхом закупівлі державних облігацій та інших цінних паперів у банків та трейдерів з тим, щоб продати їх наступного дня чи протягом короткого часу з певними відсотками.

Рішення пояснили необхідністю подолати негативні наслідки для фінансового ринку спалаху коронавірусу. Воно було прийнято за рекомендацією Голови Федерального резерву Джерома Пауелла.

Разом з тим президент Трамп, який зустрівся з керівництвом найбільших банків у середу, запевнив, що “фінансової кризи нема, що це лише тимчасовий момент, з яким ми впораємось разом як нація”.

“Наші банкі та фнансові інституції капіталізовані у повній мірі та надзвичайно потужні, рівень безробіття на історично низькому рівні”, - запевнив президент Трамп.

Дивіться також: Росія тиском на свідків і дезінформацією перешкоджає розгляду справи щодо збиття літака МН-17 - прокуратура Нідерландів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG