Спеціальні потреби

Актуально

Банкіри у Греції вийшли на страйк

Грецькі банкіри оголосили страйк на знак протесту проти загибелі трьох працівників банку, підпаленого вчора демонстрантами.

Тисячі греків зводили сутички з поліцією у середу в Афінах під час акцій протесту проти контроверсійних жорстких заходів щодо порятунку країни від банкрутства.

Виступаючи сьогодні у парламенті, міністр фінансів Греції Георгіос Папаконстантіну сказав, що єдина надія на уникнення дефолту це запровадження жорстких заходів, як також отримання позик від Європейського союзу та Міжнародного валютного фонду.

Як гадається, голосування в справі плану порятунку країни від банкрутства відбудеться вкінці тижня.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG